Puff Bar

Puff Bar, sigara tiryakilerini bu zararlı alışkanlıktan kurtarmak için geliştirilmiş bir üründür. Bir tür elektronik sigara olarak kabul edilir ve kullanıcılara gerçeğe yakın bir sigara deneyimi yaşatır. Böylece tiryakilerin sigarayı bırakması çok daha kolay olur.

Puff Bar
Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 34

Gösterilen sonuç sayısı: 34

Puff Bar Aromaları

Puff Bar sigara, aroma konusunda çok zengin seçeneklere sahiptir. Meyve aromaları isteyenler için Watermelon Ice, Mango Ice, Rainbow Candy, Stawberry Kiwi gibi seçenekler vardır. Bu aromalardan bazıları buz etkisi eklenerek, ferahlatıcı etkileri artırılır. Böylece boğazda çok daha belirgin bir tat bırakır.

Puff sigara kullanıcıları, kendi damak tatlarına ve zevklerine uygun aromayı kolaylıkla bulur. Bazı kullanıcılar, farklı deneyimler için sürekli aroma değiştirirken, bazıları ise beğendikleri aromadan vazgeçmezler.

Puff Bar Fiyatları

Puff Bar fiyatı, ürünün kapasitesi ile yakından ilgilidir. Kapasitenin, yani Puff sayısının artması ile fiyatlar da artar. Fiyatlar, 400 TL ile 800 TL arasında değişir. Enflasyon gibi etkenlere bağlı olarak buradaki aralığın çok daha üzerine çıkabilir. Vozol puff elektronik sigara çeşitleri ilginizi çekebilir. 

Puff sigaralar, gerçek sigaranın zararlı etkilerini taşımaması, yanma olayının olmaması, koku bırakmaması gibi avantajları ile fiyatlarını fazlasıyla hak eden ürünlerdir. Şarjlı olan bu ürünler, kullanım süresi dolana kadar şarj edilerek kullanılır.

Puff Bar Hakkında Sık Sorulan Sorular

Puff Bar hakkında sık sorulan sorular ve bu soruların yanıtları aşağıda yer almaktadır.

Puff Bar Nedir? Ne İşe Yarar?

Puff Bar, bir tür elektronik sigaradır. İçerisinde yer alan likit, ısıtılarak buhara çevrilir ve kullanıcıların sigara deneyimi yaşaması sağlanır. Likit içerisinde belli oranda nikotin ve farklı aromalar vardır. Ayrıca nikotinsiz seçenekler de bulunur. Puff Barlar, farklı kapasitede üretilirler ve tek kullanımlıktır.

Puff Bar Sigaradan Zararlı Mı?

Gerçek sigara, tütünün yanması nedeniyle oluşan katran, zifir gibi maddelerden dolayı sağlık açısından tehlikelidir. Puf Barların kullanımında ise yanma meydana gelmez ve bundan dolayı katran ya da benzeri türden zararlı maddeler oluşmaz. Bu bağlamda Puff Barların gerçek sigaralardan daha güvenli olduğu söylenebilir.

Puff Bar Kaç TL?

Puff Bar, kapasitesine bağlı olarak farklı fiyatlara satılır. Ortalama olarak fiyatlar 400 TL ile 800 TL arasındadır.

Puff Bar Kaç Gün Gider?

Bu ürünlerin farklı kapasiteye sahip seçenekleri vardır. Ürünün 1000’lik ya da 10000’lik olmasına bağlı olarak kullanım süresi değişir. Ayrıca kullanım yoğunluğu da bu noktada önemlidir. 5000’lik bir ürün, ortalama kullanımda 15-20 gün gider.

Puff Bar Bitince Doldurulur Mu?

Söz konusu ürünler tek kullanımlıktır. İçerisindeki likit bittiğinde ürün ömrünü tamamlamış kabul edilir. Daha sonra dolum yapılamaz.