Vozol Star 6000

Vozol Star 6000, sigarayı bırakmak isteyenlerin sürecini kolaylaştıran ve onların nikotine olan bağımlılıklarına cevap veren bir üründür. Sigara tiryakilerinin sigarayı bırakamamalarının en önemli nedeni olan nikotin bağımlılığı, bu ürün ile giderilir. Böylece sigarayı bırakma süreci daha kolay bir hal alır. Vozol 6000, nikotinin verdiği keyfi yaşamak ve gerçeğe yakın sigara deneyimini sürdürmek isteyenler için de ideal seçenektir.

Vozol Star 6000
Filtreleri Göster

Gösterilen sonuç sayısı: 23

Gösterilen sonuç sayısı: 23

Vozol Star 6000 Aromaları

Vozol Puff 6000, nikotin içerdiği gibi özel tatlar da içerir. Kullanıcılar bu sayede çok daha fazla keyif alır. Kullanıcıların beklentilerine etkili olarak yanıt vermek isteyen Vozol, çok sayıda seçenek sunmuştur. Meyvelerden çikolatalara, vanilyadan gerçek tütüne kadar farklı aroma seçeneği vardır.

Vozol 6000 aromaları arasından bazıları boğazda güzel bir etki bırakırken, bazıları ise ferahlatıcı etkisi ile dikkat çeker. Tıpkı gerçek sigaralardaki gibi kullanıcılar, kendi damak tatlarını dikkate alarak bunlardan dilediklerini deneyimler.

Vozol 6000 Fiyatları

Vozol 6000 fiyatları, 400 TL ile 500 TL arasında değişir. 6000 puff’luk olan bu ürünün farklı aroma seçeneklerinin fiyatları da aynıdır. Aromaya bağlı olarak fiyatlarda değişiklik olmamaktadır.

Fiyatlar, enflasyon ve kampanyalara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Güncel Vozol Star 6000 fiyatları için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

Vozol Star 6000 ile İlgili Sık Sorulan Sorular

Vozol Star 6000 ile ilgili merak edilen sorular ve bu soruların yanıtları aşağıda yer almaktadır.

6 Bin Çekim Olan Vozol Kaç Günde Bitiyor?

Vozol, gerçek sigara kullanımına yakın bir deneyim sağlar. Tıpkı gerçek sigarada olduğu gibi bu üründe de kullanım yoğunluğu kişilere göre değişir. Ortalama kullanımda Vozol 6000 yaklaşık 15-20 gün gider. Ancak çok yoğun kullanımda kullanım süresi 10 gün civarında olur.

Vozol Puff 6000 Kaç TL?

Vozol Puff 6000, yaklaşık 450 TL’dir. Enflasyon ve benzeri etkenlere göre rakamlar zaman içerisinde değişebilir. Vozol 6000 seçeneklerinin sadece aromaları farklı olduğunda, tüm çeşitlerin fiyatları aynıdır ya da çok yakındır.

Vozol Star 6000 Sağlığa Zararlı Mı?

Vozol Star 6000, elektronik sigaradır. İçerisinde nikotin ve özel aromaların olduğu sıvının ısıtılması ile buhar oluşmasını sağlar. Bu buhar da tıpkı sigara dumanı gibi kullanıcılar tarafından içlerine çekilir. Tütünün yanması veya sigaradaki farklı zararlı maddelerin hiçbiri burada yoktur. Sigaraya göre çok daha sağlıklıdır. Ancak tamamen sağlıklı olup olmadığı konusundaki tartışmalar halen devam etmektedir.

Vozol 6000 Hızlı Şarj Var Mı?

Vozol 6000, hızlı şarj özelliğine sahip bir üründür. Kullanıcılar, cihazlarını ortalama 25-35 dakika içerisinde şarj ederek yeniden kullanmaya başlayabilir.

Vozol 6000 Nasıl Yeniden Doldurulur?

Vozol 6000, tek kullanımlık bir üründür. Dolayısıyla yeniden doldurulması söz konusu değildir. Satın almadan önce bu hususun dikkate alınması gerekir.